piątek, 23 marca 2018

"Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa i zdania" M. Galewska-Kustra
Gdy w naszym życiu pojawia się nowy członek rodziny, na pewien czas naturalnie zmienia się również dobór lektur. Od jakieś czas zamiast czytać "dorosłe" książki czytam jej bajki, podsuwam książeczki edukacyjne i tłumaczę, gdzie jest kot, a gdzie pies. 

Niesamowitym odkryciem była seria "Pucio". Mamy wszystkie trzy części, i chociaż początkowo córka się nimi nie interesowała, to teraz bardzo chętnie przegląda, pokazuje obrazki, a dla nas jest to spore wsparcie w nauce pierwszych słów. 


Najnowsza część, czyli "Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa i zdania" to najbardziej zaawansowana pozycja, dla naszej córki jest na nią jeszcze za wcześnie, ale chętnie ją przegląda, a ja korzystam z tego, by utrwalać jej od czasu do czasu odmianę nowych wyrazów oraz zdań.

W nowej części pojawiają się także nowi bohaterowie: Maja, ciocia i wujek. Cieszy mnie zwłaszcza postać Mai, bo moja córka nosi to samo imię i reaguje z większym zainteresowaniem na fragmenty, które jej dotyczą.

Chociaż książka miała premierę ponad tydzień temu (14 marca), to tematem jest... zima! A szkoda, bardzo chętnie widziałabym bardziej wiosenną wersję. Chociaż dzieciom chyba nie robi to wielkiej różnicy :)

A ja, podobnie jak w poprzednich częściach zachwycam się ilustracjami autorstwa Joanny Kłos. 4 komentarze:

 1. Strange "water hack" burns 2 lbs overnight

  At least 160 000 men and women are utilizing a easy and secret "water hack" to burn 1-2lbs each night as they sleep.

  It's scientific and it works every time.

  You can do it yourself by following these easy steps:

  1) Go grab a drinking glass and fill it with water half the way

  2) And then follow this weight loss HACK

  so you'll become 1-2lbs lighter the next day!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć wszystkim, jestem tak podekscytowana, że ​​mój mąż wrócił po tym, jak zostawił mnie dla innej kobiety. Mój mąż miał romans ze współpracownikiem i tak bardzo kocham mojego męża, ale on zdradzał mnie ze swoim współpracownikiem i tą dziewczyną, myślę, że używa czarów lub czarnej magii na moim mężu, aby mnie nienawidził i to był tak krytyczny i nie na miejscu - cały dzień i noc płaczę, aby Bóg zesłał mi pomocnika, abym przyprowadził z powrotem mojego męża! Byłem naprawdę zdenerwowany i potrzebowałem pomocy, więc szukałem pomocy w Internecie i trafiłem na stronę internetową, która sugerowała, że ​​dr Bogaty może pomóc szybko odzyskać byłego chłopaka. Więc czułem, że powinienem spróbować. Skontaktowałem się z nim i powiedział mi, co mam robić, a ja to zrobiłem, a potem rzucił dla mnie zaklęcie miłosne. 22 godziny później mój mąż naprawdę zadzwonił do mnie i powiedział, że tak bardzo za mną tęskni. O mój Boże! Byłem bardzo szczęśliwy, a dziś znów jestem szczęśliwy z moim mężczyzną i radośnie mieszkamy razem i dziękuję potężnemu czarodziejowi, dr. Bogu, jest tak potężny i postanowiłem podzielić się tutaj swoją historią. jeśli jesteś tutaj, a Twój Kochanek Cię odrzuca lub Twój mąż przeniósł się do innej kobiety, nie płacz już, skontaktuj się z doktorem Wealthy, aby uzyskać pomoc ... Oto jego e-mail, wealthylovespell@gmail.com
  Wykonuje również następujące zaklęcie
  Zaklęcie ciąży
  Czar miłości
  Zaklęcie powiększające penisa
  opryszczka
  Zwycięskie zaklęcie
  Jego WhatsApp +2348105150446
  Blog: wealthylovespell.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails