niedziela, 25 lipca 2010

Stosik urodzinowo-wakacyjny

Na urodziny otrzymałam trochę pieniędzy, które oczywiście wydałam częściowo na książki. Oczarowana stosikiem u Futbolowej, także dałam się skusić na promocję w wyd. Znak. Choć nie do końca mi się to udało, ponieważ gdy zamawiałam, część podstron nie działała i nie widziałam promocji na dzieła Llosy i Mendozy, nad czym okropnie boleję."Klin" Chmielewskiej to upolowana dziś książka z "Przyjaciółką". Nie wiem czy będę kupować każdą część, ale kilka jeszcze się postaram.
"O bibliotece" i "Hannibal po drugiej stronie maski" to prezent urodzinowy od chłopaka.
A pozostałe to właśnie zakupy w Znaku. :)

Na zdjęciu jej nie ma, ale też od niedawna mam "Historia i mądrość Achikara Asyryjczyka". Książkę wygrałam w konkursie serwisu nakanapie.pl.

Część też zakupionych jeszcze w czerwcu książek została w lubelskim mieszkaniu, musze się tam niedługo wybrać. :)

10 komentarzy:

 1. Och, też chciałam tego "Klina" dorwać, ale we wszystkich kioskach już wykupione :( Znak ma faktycznie niezłe te promocje, ja trzymam się dzielnie. Ciekawa jestem Twojej opinii na temat "Marilyn, ostatnie seanse", bo ciągle nie wiem czy się na nią zdecydować czy nie, a szczerze powiedziawszy czytane przeze mnie opinie nie były zachęcające, może Twoja coś zmieni ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, bardzo szkoda, że nie znalazłaś tej promocji, bo była bardzo kusząca i opłacalna. Ale i tak widzę sporo ciekawych nabytków :) No i cieszę się, że w jakiś sposób pchnęłam Cię w szpony tych zakupów ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. @Futbolowa: No też żałuję, że strona nie była w pełni sprawna, ale co zrobić. Kolejne super promocje w Znaku pewnie pod koniec roku ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładny ten Twój stosik. Podkradłabym Ci kilka książek :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest tutaj parę tytułów, które chętnie bym przeczytała"_

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego najlepszego z okazji minionych urodzin ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. przede wszystkim to wszystkiego dobrego z okazji urodzin...:) samych radości i miliona książek:)
  a stosik bardzo, bardzo ciekawy....mnie ta promocja w Znaku kusiła też okropnie,ale Mąż miły kuszenie zakończył...przywołując do porządku:( :) chodź pewnie i tak się skuszę:)

  OdpowiedzUsuń
 8. @Patrycja, Kaś - dzięki za życzenia ;)

  Ja to się ciesze, ze męża jeszcze nie mam :D tyle mojej wolności ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. A ja się wahałam nad promocjami Znaku, wahałam i teraz już nie ma takich ciekawych ;p Pieniądze zaoszczędzone... :] Ale taka ilość książek w takiej cenie:):):)
  p.s Wszystkiego naj,naj,naj. Spóźnione,ale szczere:) 100 lat, 10000 książek i jeszcze więcej marzeń :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails