środa, 21 lipca 2010

Wyniki losowania

Już tradycyjnie skorzystałam z pomocy mamy przy losowaniu :)

Poprosiłam by wybrała cyfrę od 1 do 13 i wybrała 7! A pod 7 kryje się Paideia!

Gratuluję :)

Proszę o adres na maila.

PS. Jak widać mam problem z szablonem, a dodatkowo chyba jeszcze z komentarzami. Ale już powinno wszystko działać. Choć raczej średnio ze zmian jestem zadowolona... I jeśli komentarze tyle godzin naprawdę nie działały to ponawiam pytanie:

Ktoś jest ze Szczecina? Bo w sierpniu tam będę i chciałabym się dowiedzieć czy możecie mi polecić do zobaczenia coś ciekawego, czego próżno szukać w przewodnikach? ;)

6 komentarzy:

 1. Mnie też się szablon podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny ten szablon, taki pozytywny

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jestem ze Szczecina. A co byś chciała zobaczyć? Zabytki, piękne miejsca, czy ciche i tajemne zakątki? Na pewno polecam Różankę z jej sobotnio-niedzielnymi koncertami, kawiarnię "cafe 22" z której widać Panoramę Szczecina i - jeżeli jesteś choć troszkę fanem historii - poniemieckie pozostałości na obrzeżach Puszczy Wkrzańskiej (Dolina Siedmiu Młynów) Jeżeli masz ochotę - pisz, polecę więcej bo uwielbiam swoje miasto, brak mi tylko znajomości Twoich upodobań :-)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze raz serdecznie dziękuję mamie, która wylosowała mój numerek :) to moja pierwsza wygrana w losowaniu!!!
  A szablon rzeczywiście uroczy (taki letni i rześki)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. ten szablon to jeden z podstawowych blogspota ;) ale z racji, że nic mi się więcej nie podobało, a większość szablonów ze stron u mnie nie chce działać to jest ten.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails