piątek, 22 października 2010

Prośba :)

Moi Drodzy :D Mam do Was ogromną prośbę (właściwie tylko do samych blogerów):
piszę, a właściwie dopiero zbieram materiały do pracy magisterskiej pt.: "Recenzowanie książek w internecie". I potrzebuję Waszej pomocy odnośnie Waszych doświadczeń, współpracy z wydawnictwami i portalami, jak i samym pisaniem recenzji.

Do niektórych z Was już wysłałam maile, w których pytałam m.in. o:
Od jak dawna piszesz recenzje w internecie? Od czego się to zaczęło? Z iloma i jeśli możesz powiedzieć to z jakimi wydawnictwami współpracujesz? Czy miesięcznie dużo masz takich książek do recenzji? Od jak dawna piszesz recenzje także dla innych portali? I jakie to portale? Czy na recenzje masz określony czas czy jednak osoby wysyłające Ci książki dają wolną rękę?

Jeśli, ktoś z Was, do kogo nie napisałam, chciałby podzielić się swoim doświadczeniem ze mną to bardzo bym się cieszyła. Bez tego właściwie nic nie mogę zrobić.

Dodatkowo, jeśli spotkacie się gdzieś z jakimiś artykułami czy książkami poruszającymi temat recenzowania w internecie to też proszę o kontakt.

Zdaję sobie sprawę, że proszę o wiele, ale jesteśmy z jednego środowiska i chciałabym jak najpełniejszy jego obraz opisać w swojej pracy.

Z góry dziękuję wszystkim :) I pozdrawiam.

11 komentarzy:

 1. Tak, ciekawy temat do pracy sobie wybrałaś. Powinnaś chyba zrobić jakąś ankietę, może wtedy łatwiej zbierzesz potrzebne informacje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wysłać Ci odpowiedzi Tu, czy na maila?

  OdpowiedzUsuń
 3. Interesujący temat pracy :) Już tworzę do Ciebie maila z odpowiedziami.

  OdpowiedzUsuń
 4. @Vampire: na maila najlepiej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Widzę, że studiujesz INIB xD

  Ja od tego roku też poszłam na INIB, ale na SUM dla licencjatów innych kierunków niż INIB (bo po samej polonistyce można sobie pomarzyć o pracy ; )).

  Życzę powodzenia i pozdrawiam serdecznie^^

  OdpowiedzUsuń
 6. Również chętnie pomogę, na maila odpowiem pewnie jutro, bo dziś zaczynam padać na nos...

  OdpowiedzUsuń
 7. @owarinaiyume: dokładnie tak ;) świetny kierunek, w tym roku właśnie na SUMie też mam 2 osoby z polonistyki :)

  @Futbolowa: nie ma sprawy :)

  @Claudette, Vampire_Slayer: dzięki za pomoc :)

  @Matylda_ab: wydaje mi się, że moje pytania są takim właśnie rodzajem ankiety, niestety takich na krótkie odpowiedzi nie ma sensu robić ponieważ mi trzeba bardziej rozbudowanych odpowiedzi do tekstu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Napisałabym jednak raczej nie jestem zbyt... interesująca :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja też już piszę do Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wysłałam Ci właśnie odpowiedzi. Gdybyś chciała jeszcze o coś zapytać lub żebym rozszerzyła odpowiedzi, napisz, chętnie pomogę :).

  OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails