piątek, 1 października 2010

ŚWIAT KOBIETY - ogólnopolski konkurs literacki

Wydawnictwo Replika ogłasza ogólnopolski konkurs literacki na powieść z gatunku literatura kobieca pod hasłem:ŚWIAT KOBIETYTematyka prac musi obejmować problemy współczesnej kobiety, z różnych środowisk i grup społecznych. Fabuła powinna być osadzona w dzisiejszych realiach i dotyczyć życia kobiet, spraw będących ich udziałem w codziennym życiu, takich jak miłość, przyjaźń, sukces, praca, macierzyństwo, dom, kulinaria, związki międzyludzkie. Formą dopuszczającą utwór do Konkursu jest powieść.
Szczegółowy regulamin konkursu oraz wzór umowy dostępne są w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej http://www.replika.eu/.
Serdecznie zapraszam do udziału. Może dla kogoś będzie to okazja do zaistnienia :)

6 komentarzy:

 1. Edith, widziałam ten konkurs :) Swoją pierwszą (ukończoną!) powieść napisałam w wieku mniej więcej siedmiu lat...i potem już mi tak dobrze nie szło :) Konkurs uważam za bardzo ciekawy i ciekawa jestem, kto wygra:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też dokładnie w tym samym wieku. Moja była o koniu, który podróżował po świecie! ;) Ale teraz weny też brak. Chyba, że do wierszy, albo krótkich opowiadań.

  OdpowiedzUsuń
 3. Też miałam 7 lat, haha! Ale ja z kolei pisałam o... seksie. Nie wiem dlaczego, nie pytajcie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa propozycja, ale wątpię, żebym miała jakąś wenę twórcza ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Najgorsze wydawnictwo w Polce szuka frajerek...

  OdpowiedzUsuń
 6. Zawsze mnie zawstydzają takie konkursy bo biorą w nim udział bardziej zorientowani ludzi niż ja po sekroć.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails