piątek, 4 listopada 2011

15. Targi Książki w Krakowie! - jadę!

Jak już pewnie niektórzy z Was wiedzą (bo przecież musiałam się pochwalić wcześniej na fb) udało mi się ogarnąć mój wyjazd do Krakowa na 15. Targi Książki!

Swoją obecność zapowiadam na sobotę i niedzielę w hali targów, ale także na spotkaniu blogerów zorganizowanym przez Kaś i Claudette (świetny pomysł dziewczyny!). Nie mogę się doczekać, by w końcu poznać Was osobiście i porozmawiać o książkach z podobnymi do mnie molami. Żałuję przy tym, że kilka osób nie będzie mogło się pojawić, choć bardzo na to liczyłam...


Lista autorów robi wrażenie, a ja jak zwykle nie jestem zbytnio przygotowana na spotkania. W pośpiechu z domu wzięłam tylko dwie książki, w tym tylko jedna ma szanse na autograf. Taka już jestem i nic nie poradzę :) Oczywiście w planach mam też zakupy, bo rabaty kuszą :)

Chętnych do spotkania ze mną podczas targów proszę o kontakt mailowy: edith26@gazeta.pl
Z chęcią podam swój numer komórki, żeby ułatwić nam kontakt.

A teraz zabieram się za przeszukiwanie listy spotkań na targach, sprawdzaniu dojazdu, drukowaniu mapki itd. Trzeba się przygotować, żeby się nie zgubić.

7 komentarzy:

  1. Fajnie, że Cię poznam :)
    Ja też zabiegana jestem strasznie, książki mam drugim domu, w pośpiechu też wzięłam tylko dwie. Damy radę :) Do zobaczenia jutro :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zazdroszczę! Miłej zabawy :D
    Mam nadzieję, że mi za rok się może uda :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails