czwartek, 15 marca 2012

Jutro bardzo ważny dzień dla UMCSu

Jak wiecie, studiuję na kierunku Informacja Naukowa i Bibliotekoznawstwo na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. A jutro jest dla mnie podwójnie ważny dzień :)

16 marca od 9:00 będą trwały Drzwi Otwarte mojej uczelni. 

Szczególnie zapraszam do odwiedzenia Rektoratu (stoisko Wydziału Humanistycznego - tam z pewnością będzie ktoś z mojego kierunku) i Wydziału Humanistycznego, gdzie także będzie nasze stoisko, tyle że większe. Osoby w tych miejscach z przyjemnością udzielą Wam wielu informacji i dadzą jakieś ulotki. Będzie można też przyjść na szkolenie z obsługi skanera i zobaczyć salę do digitalizacji, w której już od października studenci INiBu będą mieli zajęcia praktyczne.
W czasie trwania Drzwi Otwartych koło naukowe do którego należę czyli "Palimpsest", będzie trwać międzynarodowa konferencja naukowa studentów i doktorantów pt. "Źródła informacji w zmieniającym się środowisku cyfrowo-sieciowym". Konferencja rozpoczyna się o 9:30, ale będziemy na miejscu już od 8:30. Zachęcam do przyjścia i zobaczenia, jak działa się w kole naukowym, jak wyglądają studenckie konferencje i oczywiści do rozmowy. Będziecie mogli zobaczyć prezentację koła i jego działalności. Ja będę cały czas obecna, gdzieś z aparatem.

Jeżeli ktoś z Was jest maturzystą i zastanawia się nad podjęciem studiów na kierunkach: Informacja Naukowa i Bibliotekoznawstwo lub nowo otwartym (od października) Informacji w e-społeczeństwie, to zapraszam. Chętnie się z Wami spotkam i oprowadzę po czeluściach Uniwersytetu.

ZAPRASZAM!

2 komentarze:

  1. Gdyby to w sobotę było, zaszłabym na pewno...

    OdpowiedzUsuń
  2. Kasiu miałaś być na tygodniu w marcu :(

    OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails