poniedziałek, 13 maja 2013

Jadę na Warszawskie Targi Książki!


Targi Książki w Warszawie już za chwilę, bo rozpoczynają się w czwartek. Ja niestety mogę być dopiero od piątku z racji tego, że na stażu mam tylko 2 dni wolnego po każdym miesiącu. Nie mogłam sobie jednak odpuścić takiej okazji - bliżej już mieć nie będę. 

Pewnie kilka osób zastanawia się czy jeszcze istnieję - niestety obowiązki mnie przerosły + brak internetu w pracy, daje skutek taki, że czytelnictwo w moim przypadku poszło mocno w dół. Podobnie jest z recenzjami. Z pracy trafiam na domowe obowiązki i przed snem mam zaledwie 1-2h wolnego, a tyle spraw. Cóż, jakoś dam radę. Szkoda tylko, że moje pasje muszę odłożyć na dalszy tor. Ale jak to mówią "dorosłe życie - inne obowiązki". 

Wracając do tematu głównego - będziecie mogli mnie spotkać w piątek i sobotę na Targach. Może nawet w niedziele?


Kogo z Was spotkam? Kto się wybiera? W celu wcześniejszego umówienia się mogę podać numer telefonu na priv. 

4 komentarze:

 1. Zazdroszczę Ci, nie wiesz nawet jak bardzo... :(

  OdpowiedzUsuń
 2. No niestety, nie da rady:(

  OdpowiedzUsuń
 3. A od kiedy to Targi Książki są na Stadionie Narodowym, a nie w Pałacu Kultury? A jak będzie padać? Przecież tam się dach nie rozkłada. :p

  Myślę, że zajrzę w piątek albo sobotę. Chociaż nie wiem, czy czuję się pełnoprawnym blogerem, żeby brać udział w spotkaniach. Mam syndrom nowicjusza. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od tego roku. I całe szczęście, bo Pekin był tragicznym miejscem, totalnie nie pod taką imprezę. A dach - z tego, co słyszałam - już jest złożony, więc może sobie padać ;)

   A na spotkanie chodź, syndrom zostaw tego dnia w domu :D

   Usuń

Related Posts with Thumbnails