poniedziałek, 16 sierpnia 2010

Powrócone ;)

Dziś wróciłam. Wyjazd mogę zakwalifikować do średnio udanych niestety. Pogoda dopisywała nam tylko przez pierwszy dzień, później prawie cały czas lało i zamiast martwić się, że poparzę sobie stopy o piasek, to trzęsłam się z zimna w moich letnich kreacjach. Męczyło także ciągłe gadanie w radio, że w całej Polsce niby tak upalnie i że 34 stopnie jest.
Z tej racji nie mam też prawie żadnych zdjęć, bo ciągłe robienie ich w domku było monotonne...
Mecz jak większości pewnie wiadomo zakończył się porażką. Dodatkowo moi sąsiedzi na trybunie po 20. minutach postanowili kibicować Kamerunowi i wyzywać Polaków od ciot itd. Oczywiście mecz poległ także organizacyjnie, gdyż wstawiono jakieś śmieszne 6 brameczek i do tego sprawdzano dowody, gdyby kibice nie "weszli z bramą" mogłabym obejrzeć dopiero druga połowę pewnie, choć w kolejce stałam już 1,5h przed meczem.
Na szczęście dopisało towarzystwo, choć początkowo miałam obawy z racji tego, że znałam tylko 3 kolegów z całej ekipy. Było śmiesznie, a te nasze wypady na dyskoteki o 1 w nocy i poranne powroty przejdą do historii. :)
Podsumowując najważniejsza jest atmosfera i dobrzy ludzie, z którymi już jestem umówiona na kolejny wyjazd. :)

Oczywiście książka prawie nie ruszona, nocne powroty w pociągu przez 10 godz. jakoś nie nastrajają do czytania.

PS. KULTURALNIE na Facebook'u ;) Zapraszam, choć dopiero to rozbudowuję.

4 komentarze:

 1. Masz racje najważniejsza jest atmosfera i ludzie. Coś o tym wiem, bo sobotnia 18-nastka kuzyna nie zapowiadała się jakoś specjalnie, ale okazała się lepsza od poprzednich ... Po prostu była wesoła atmosfera i fajni ludzie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Następnym razem będzie lepiej. Najważniejsze, że dopisali ludzi, bo od nich naprawdę wiele zależy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że pogoda pokrzyżowała Ci plany - miałam nadzieję, że dopisze. Wynik też rozumiem nie przyprawił o optymizm, ale ja i tak wierzę w to, że jeszcze będzie inaczej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się, że chociaż towarzystwo ci dopisało!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails