czwartek, 17 maja 2012

Stos wiosenny

Ja jestem teraz na III Kongresie Kół Naukowych Studentów INiB „Studenci INiB na rynku pracy” w Toruniu, a automat serwuje Wam moje najnowsze nabytki. Ostatnio z wydawnictwami krucho, co zamawiam, to nie dochodzi, więc powoli odpuszczam jakiekolwiek zamawianie. 


Od dołu:

"Kolekcja Piłkarska Złota Jedenastka", a w niej naprawdę smaczne kąski dla fanów futbolu :) - od portalu Time4men.pl
"Deyna" - j.w
"W północ się odzieję" - wymiana z Agatą
"Wakacje za pół ceny" - zakup w Matrasie

Maj to dla mnie jeden wielki czas wyjazdów i podróży. Tak się złożyło. Zajęta wieloma sprawami nie mam czasu na czytanie, a tym bardziej na pisanie recenzji. Postaram się to nadrobić kursując pomiędzy Lublinem, Toruniem, a Warszawą, ale chyba wiecie jak to wtedy bywa. Szczególnie, gdy nie podróżuje się samej. 

Może gdzieś w jednym z tych miast natrafię na kogoś z Was. Jeśli chcecie się ze mną spotkać to zachęcam do kontaktu e-mailowego bądź na FB.

6 komentarzy:

 1. Udanych podróży, kochana!

  Piękny stosik, sama wiesz, że mnie pierwszej oko bieleje na jego widok ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podziwiam, że jesteś w stanie czytać tyle o sporcie. Dla mnie to czarna magia, równie dobrze mogłabym zacząć czytać Murakamiego w oryginale. ;) Miłych podróży!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja zawsze w podróży czytałam i czytam / jeżeli nie jadę samochodem/ ale czasem warto wdać się w konwersację z towarzyszami podróży , gdyż podobno każdy nowo poznany człowiek to jak przeczytana książka.

  Załączam pozdrowienia .))))

  OdpowiedzUsuń
 4. Udanej podróży i miłej lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie przepadam za futbolem, ale poza tym stosik zacny :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails